Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group A"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>PDTantisocial |
blackwiki>PDTantisocial |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
|- bgcolor=#aaffaa | |- bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|ANG}} | |align=left|{{bk|ANG}} | ||
| − | | 5 || 2 || 3 || 340 || 414 || −74 || '''7''' || | + | | 5 || 2 || 3 || 340 || 414 || −74 || '''7''' || 1-0 |
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|GER}} | |align=left|{{bk|GER}} | ||
| − | | 5 || 2 || 3 || 378 || 402 || −24 || '''7''' || | + | | 5 || 2 || 3 || 378 || 402 || −24 || '''7''' || 0-1 |
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|JOR}} | |align=left|{{bk|JOR}} | ||