Difference between revisions of "Template:2016–17 European Rugby Champions Cup Pool 2 table"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>AlexisG63 |
blackwiki>AlexisG63 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|-style="background-color:#ccccff" | |-style="background-color:#ccccff" | ||
| style="text-align:left;" | {{flagicon|FRA}} [[Stade Toulousain|Toulouse]] | | style="text-align:left;" | {{flagicon|FRA}} [[Stade Toulousain|Toulouse]] | ||
| − | | 3 || 1 || 1 || 1 || 77|| 49 || +28 || 9 || 5 || | + | | 3 || 1 || 1 || 1 || 77|| 49 || +28 || 9 || 5 || 1 || 1 || '''8''' |
|- | |- | ||
| style="text-align:left;" | {{flagicon|ENG}} [[Wasps RFC|Wasps]] | | style="text-align:left;" | {{flagicon|ENG}} [[Wasps RFC|Wasps]] | ||