Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Bs1jac (Why the 'W'?) |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|UAE}} | | align=left | {{cr|UAE}} | ||
| − | | | + | | 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || '''0''' || +0.000 || |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||