Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Lugnuts |
|||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- style="background:#cfc" | |- style="background:#cfc" | ||
| align=left | {{cr|UAE}} | | align=left | {{cr|UAE}} | ||
| − | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || + | + | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || +4.427 || rowspan=2| Advance to the final |
|- style="background:#cfc" | |- style="background:#cfc" | ||
| align=left | {{cr|MAS}} | | align=left | {{cr|MAS}} | ||
| − | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || +0. | + | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || +0.562 |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|NEP}} | | align=left | {{cr|NEP}} | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|HK}} | | align=left | {{cr|HK}} | ||
| − | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || | + | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || –0.562 || |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|SIN}} | | align=left | {{cr|SIN}} | ||
| − | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || | + | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || –4.427 || |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||