Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Lugnuts |
blackwiki>Lugnuts |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|NEP}} | | align=left | {{cr|NEP}} | ||
| − | | 2 || 0 || 2 || 0 || 0 || '''0''' || –0. | + | | 2 || 0 || 2 || 0 || 0 || '''0''' || –0.908 || |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|SIN}} | | align=left | {{cr|SIN}} | ||
| 2 || 0 || 2 || 0 || 0 || '''0''' || –3.097 || | | 2 || 0 || 2 || 0 || 0 || '''0''' || –3.097 || | ||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||