Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Lugnuts |
blackwiki>Lugnuts |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|MAS}} | | align=left | {{cr|MAS}} | ||
| − | | | + | | 3 || 1 || 2 || 0 || 0 || '''2''' || +0.254 || |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|NEP}} | | align=left | {{cr|NEP}} | ||
| − | | | + | | 3 || 1 || 2 || 0 || 0 || '''2''' || –0.908 || |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|SIN}} | | align=left | {{cr|SIN}} | ||
| 3 || 0 || 3 || 0 || 0 || '''0''' || –3.099 || | | 3 || 0 || 3 || 0 || 0 || '''0''' || –3.099 || | ||
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||