Difference between revisions of "Template:Calvinism"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Flex m (rvv) |
|||
| Line 3: | Line 3: | ||
| colspan="2" style="font-size: larger;" |'''[[Calvinism]]''' | | colspan="2" style="font-size: larger;" |'''[[Calvinism]]''' | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:http://www.bestweekever.tv/bwe/images/games/david-hasselhoff.jpg|75px|]] |
|- | |- | ||
| '''[[John Calvin]]''' | | '''[[John Calvin]]''' | ||