Difference between revisions of "Template:Dallas Mavericks roster"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 110: | Line 110: | ||
|[[image:us flag large.png|20px|]] | |[[image:us flag large.png|20px|]] | ||
|[[Erick Strickland]] | |[[Erick Strickland]] | ||
| − | |([[University of Nebraska | + | |([[University of Nebraska-Lincoln|Nebraska]]) |
|- | |- | ||