Difference between revisions of "Template:Everton F.C."
Jump to navigation
Jump to search
imported>Bones999 |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
|[[Everton F.C.|The Club]] | [[History of Everton F.C.|History]] | [[List of Everton F.C. players|Players]] | [[List of Everton F.C. managers|Managers]] | |[[Everton F.C.|The Club]] | [[History of Everton F.C.|History]] | [[List of Everton F.C. players|Players]] | [[List of Everton F.C. managers|Managers]] | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |[[Everton F.C. records|Records]] | [[Goodison Park]] | [[ | + | |[[Everton F.C. records|Records]] | [[Goodison Park]] | [[Kirkby Stadium]] |
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
||[[Merseyside derby]] | [[Everton L.F.C.|Everton Ladies]] | [[School of Science]] | ||[[Merseyside derby]] | [[Everton L.F.C.|Everton Ladies]] | [[School of Science]] | ||
Revision as of 12:45, 18 July 2007
Template:Fb start |- !style="background:#000099;"|Template:Tnavbar-header Template:Fb inner start |- style="text-align:center;" |The Club | History | Players | Managers |- style="text-align:center;" |Records | Goodison Park | Kirkby Stadium |- style="text-align:center;" ||Merseyside derby | Everton Ladies | School of Science Template:Fb inner end Template:Fb end Template:Using fb