Difference between revisions of "Template:Galatasaray S.K."
imported>Ozanozan |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
{{fb inner start}} | {{fb inner start}} | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |<u>'''Football Teams:'''</u> [[Galatasaray S.K.]] | [[Galatasaray S.K. PAF|Youth Team]] | [[:Galatasaray S.K. in | + | |<u>'''Football Teams:'''</u> [[Galatasaray S.K.]] | [[Galatasaray S.K. PAF|Youth Team]] | [[:Category:Galatasaray S.K. footballers|Footballers]] | [[List of foreign football players in Galatasaray|Foreigners]] | [[List of Galatasaray S.K. captains|Captains]] | [[List of Galatasaray S.K. managers|Managers]] | [[:Category:Galatasaray S.K. seasons|Seasons]] | [[Galatasaray S.K. in Europe|Europe]] |
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
|<u>'''Basketball Team:'''</u> [[Galatasaray Café Crown|Men's Basketball]] | [[Galatasaray Women's Basketball Team|Women's Basketball]] | [[Galatasaray Wheelchair Basketball Team|Wheelchair Basketball]] | [[:Category:Galatasaray men's basketball players|Basketballers]] | |<u>'''Basketball Team:'''</u> [[Galatasaray Café Crown|Men's Basketball]] | [[Galatasaray Women's Basketball Team|Women's Basketball]] | [[Galatasaray Wheelchair Basketball Team|Wheelchair Basketball]] | [[:Category:Galatasaray men's basketball players|Basketballers]] | ||
| Line 18: | Line 18: | ||
|<u>'''Education:'''</u> [[Galatasaray Lisesi|High School]] | [[Galatasaray University|University]] | |<u>'''Education:'''</u> [[Galatasaray Lisesi|High School]] | [[Galatasaray University|University]] | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |<u>'''Other:'''</u> [[Galatasaray TV]] | [[Galatasaray Magazine]] | [[Galatasaray Store]] | [[Galatasaray Islet]] | | + | |<u>'''Other:'''</u> [[Galatasaray TV]] | [[Galatasaray Magazine]] | [[Galatasaray Store]] | [[Galatasaray Islet]] | [[Cimbom]] | [[Ultraslan|ultrAslan]] | [[Beylerbeyi S.K.]] | [[GSMobile]] |
{{fb inner end}}<noinclude> | {{fb inner end}}<noinclude> | ||
{{fb end}} | {{fb end}} | ||
Revision as of 04:45, 1 May 2009
Template:Fb start |- ! style="background-color: #C63329; color:Yellow;" | Template:Tnavbar-header Template:Fb inner start |- style="text-align:center;" |Football Teams: Galatasaray S.K. | Youth Team | Footballers | Foreigners | Captains | Managers | Seasons | Europe |- style="text-align:center;" |Basketball Team: Men's Basketball | Women's Basketball | Wheelchair Basketball | Basketballers |- style="text-align:center;" |Volleyball Team: Men's Volleyball | Women's Volleyball | Volleyballers |- style="text-align:center;" |Other Sports: Swimming | Superleague Formula | Water Polo |- style="text-align:center;" |Facilities: Ali Sami Yen Stadium | Türk Telekom Arena | Ayhan Şahenk Arena |- style="text-align:center;" |History: History | Presidents | Honours |- style="text-align:center;" |Education: High School | University |- style="text-align:center;" |Other: Galatasaray TV | Galatasaray Magazine | Galatasaray Store | Galatasaray Islet | Cimbom | ultrAslan | Beylerbeyi S.K. | GSMobile Template:Fb inner end Template:Fb end Template:Using fb