Difference between revisions of "Template:2008 MLB Playoffs navbox"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>NoseNuggets |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
|<small>[[2008 National League Championship Series|National League Championship Series]]<br/> [[2008 National League Division Series|National League Division Series]]<br/> | |<small>[[2008 National League Championship Series|National League Championship Series]]<br/> [[2008 National League Division Series|National League Division Series]]<br/> | ||
|- | |- | ||
| − | |<small | + | |<small>[[American League]] Playoff teams:<br/>[[2008 Los Angeles Angels of Anaheim season|Los Angeles Angels]] | [[2008 Tampa Bay Rays season|Tampa Bay]] | [[2008 Chicago White Sox season|Chicago White Sox]] | [[2008 Boston Red Sox season|Boston]] |
|- | |- | ||
| − | |<small | + | |<small>[[National League]] Playoff teams:<br/>[[2008 Chicago Cubs season|Chicago Cubs]] | [[2008 Philadelphia Phillies season|Philadelphia]] | [[2008 Los Angeles Dodgers season|Los Angeles Dodgers]] | [[2008 Milwaukee Brewers season|Milwaukee]] |
|}<noinclude>[[Category:Major League Baseball playoffs navigational boxes|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Major League Baseball playoffs navigational boxes|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | ||