Difference between revisions of "Template:2008 MLB Playoffs navbox"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 8: | Line 8: | ||
|<br/> | |<br/> | ||
|- | |- | ||
| − | |<small>[[2008 American League Championship Series|American League Championship Series]]<br/>[[2008 American League Division Series|American League Division Series]]<br/>[[ | + | |<small>[[2008 American League Championship Series|American League Championship Series]]<br/>[[2008 American League Division Series|American League Division Series]]<br/>[[Anaheim Angels|Anaheim Angels]] | [[2008 Boston Red Sox season|Boston Red Sox]] <br/> [[2008 Tampa Bay Devil Rays season|Tampa Bay Devil Rays]] | [[2008 Chicago White Sox season|Chicago White Sox]] |
|<br/> | |<br/> | ||
|- | |- | ||
|<small>[[2008 Major League Baseball season]]<br/>[[National League]] | [[American League]] | |<small>[[2008 Major League Baseball season]]<br/>[[National League]] | [[American League]] | ||
|}<noinclude>[[Category:Major League Baseball playoffs navigational boxes|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Major League Baseball playoffs navigational boxes|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | ||