Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group A"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
blackwiki>Kante4 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|ANG}} | |align=left|{{bk|ANG}} | ||
| − | | 3 || 1 || | + | | 3 || 1 || 2 || 193 || 250 || −57 || '''4''' |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|JOR}} | |align=left|{{bk|JOR}} | ||