Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
blackwiki>Kante4 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||
| − | | | + | | 3 || 0 || 3 || 190 || 214 || −24 || '''4''' |
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|TUN}} | |align=left|{{bk|TUN}} | ||
| − | | | + | | 3 || 0 || 3 || 179 || 231 || −52 || '''3''' |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:2010 FIBA World Championship]]</noinclude> | [[Category:2010 FIBA World Championship]]</noinclude> | ||