Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Bds69 |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|USA}} | |align=left|{{bk|USA}} | ||
| − | | | + | | 5 || 5 || 0 || 455 || 331 || +124 || '''10''' |
|- bgcolor=#aaffaa | |- bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|SLO}} | |align=left|{{bk|SLO}} | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|TUN}} | |align=left|{{bk|TUN}} | ||
| − | | | + | | 5 || 0 || 5 || 295 || 407 || −112 || '''5''' |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:2010 FIBA World Championship]]</noinclude> | [[Category:2010 FIBA World Championship]]</noinclude> | ||