Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>PDTantisocial |
|||
| Line 18: | Line 18: | ||
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|BRA}} | |align=left|{{bk|BRA}} | ||
| − | | | + | | 5 || 3 || 2 || 398 || 354 || +44 || '''8''' |
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|CRO}} | |align=left|{{bk|CRO}} | ||
| − | | | + | | 5 || 2 || 3 || 395 || 315 || -12 || '''7''' |
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||