Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>PDTantisocial |
blackwiki>PDTantisocial |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|CRO}} | |align=left|{{bk|CRO}} | ||
| − | | 5 || 2 || 3 || 395 || | + | | 5 || 2 || 3 || 395 || 407 || -12 || '''7''' |
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||