Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 23: | Line 23: | ||
|- style="background:#cfc" | |- style="background:#cfc" | ||
| align=left | {{cr|UAE}} | | align=left | {{cr|UAE}} | ||
| − | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || +4. | + | | 1 || 1 || 0 || 0 || 0 || '''2''' || +4.388 || rowspan=2| Advance to the final |
|- style="background:#cfc" | |- style="background:#cfc" | ||
| align=left | {{cr|MAS}} | | align=left | {{cr|MAS}} | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|SIN}} | | align=left | {{cr|SIN}} | ||
| − | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || –4. | + | | 1 || 0 || 1 || 0 || 0 || '''0''' || –4.388 || |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||