Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Lugnuts |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|HK}} | | align=left | {{cr|HK}} | ||
| − | | 2 || 1 || 1 || 0 || 0 || '''2''' || | + | | 2 || 1 || 1 || 0 || 0 || '''2''' || + 0.374 || |
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|NEP}} | | align=left | {{cr|NEP}} | ||