Difference between revisions of "Template:2018 Asia Cup Qualifier"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Lugnuts (Undid revision 857533422 by 43.239.79.130 (talk)) |
blackwiki>Lugnuts |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- style= | |- style= | ||
| align=left | {{cr|SIN}} | | align=left | {{cr|SIN}} | ||
| − | | 3 || 0 || 3 || 0 || 0 || '''0''' || –3. | + | | 3 || 0 || 3 || 0 || 0 || '''0''' || –3.099 || |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||