Difference between revisions of "8th French delegation to the European Parliament"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Mélencron (-) |
blackwiki>Mélencron (abbr) |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| style="background:{{La République En Marche!/meta/color}};"| | | style="background:{{La République En Marche!/meta/color}};"| | ||
| − | | [[La République En Marche!| | + | | [[La République En Marche!|LREM]] |
| 1 | | 1 | ||
| {{collapsible list|title= |[[Gilles Pargneaux]]*}} | | {{collapsible list|title= |[[Gilles Pargneaux]]*}} | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
| style="background:{{La République En Marche!/meta/color}};"| | | style="background:{{La République En Marche!/meta/color}};"| | ||
| − | | [[La République En Marche!| | + | | [[La République En Marche!|LREM]] |
| 1 | | 1 | ||
| {{collapsible list|title= |[[Jean Arthuis]]*}} | | {{collapsible list|title= |[[Jean Arthuis]]*}} | ||