Difference between revisions of "Template:APOEL FC"
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Other Sports | !style="background-color:#fff215; color:blue;"|Other Sports | ||
| − | | [[APOEL | + | | [[APOEL B.C.]] |
|- | |- | ||
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Club | !style="background-color:#fff215; color:blue;"|Club | ||
Revision as of 09:55, 12 May 2008
Template:Fb start
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Template:Tnavbar-header
Template:Fb inner start
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Team
| APOEL F.C.
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Stadium
| GSP Stadium
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|President
|
Kyriakos Zivanaris
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Coach
|
Ivan Jovanović
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Players
| APOEL FC players
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Managers
| APOEL FC managers
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Training Ground
| Archangelos
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Other Sports
| APOEL B.C.
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Club
| APOEL Nicosia
|-
!style="background-color:#fff215; color:blue;"|Club's Official Website
| www.apoelfc.com.cy
|-
Template:Fb inner end
Template:Fb end
Template:Using fb