Difference between revisions of "Template:Abaranger"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Ryulong |
blackwiki>Ryulong |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|rowspan="2" style="font-size:400%" class="t_nihongo_kanji" lang="ja"| 爆 | |rowspan="2" style="font-size:400%" class="t_nihongo_kanji" lang="ja"| 爆 | ||
! style="background:crimson; color:yellow"| Characters: | ! style="background:crimson; color:yellow"| Characters: | ||
| − | | [[ | + | | [[Abarangers]] • [[Invasion's Garden Evolien|Evolien]] |
|rowspan="2" style="font-size:400%" class="t_nihongo_kanji" lang="ja"| 竜 | |rowspan="2" style="font-size:400%" class="t_nihongo_kanji" lang="ja"| 竜 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 14:24, 6 June 2009
| Template:Tnavbar-header | |||
|---|---|---|---|
| 爆 | Characters: | Abarangers • Evolien | 竜 |
| Media: | Power Rangers: Dino Thunder | ||