Difference between revisions of "Template:American Cup"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Libro0 (←Created page with '<div style="border:1; width:500px; clear:both; margin:auto;" class="NavFrame"> <div class="NavHead" style="background-color: #faecc8;">{{tnavbar-navframe|[[American...') |
blackwiki>Libro0 |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
{| class="toccolours" style="width:500px; text-align: center; border: 0;" | {| class="toccolours" style="width:500px; text-align: center; border: 0;" | ||
| colspan="4" | | | colspan="4" | | ||
| − | | [[1880s American Cup|1885]] || [[1880s American Cup#1886|1886]] || [[1880s American Cup#1887|1887]] || [[1880s American Cup#1888|1888]] || [[1880s American Cup#1889|1889]] | + | | || [[1880s American Cup|1885]] || [[1880s American Cup#1886|1886]] || [[1880s American Cup#1887|1887]] || [[1880s American Cup#1888|1888]] || [[1880s American Cup#1889|1889]] |
|- | |- | ||
| [[1890 American Cup|1890]] || [[1891 American Cup|1891]] || [[1892 American Cup|1892]] || [[1893 American Cup|1893]] || [[1894 American Cup|1894]] || [[1895 American Cup|1895]] || [[1896 American Cup|1896]] || [[1897 American Cup|1897]] || [[1898 American Cup|1898]] | | [[1890 American Cup|1890]] || [[1891 American Cup|1891]] || [[1892 American Cup|1892]] || [[1893 American Cup|1893]] || [[1894 American Cup|1894]] || [[1895 American Cup|1895]] || [[1896 American Cup|1896]] || [[1897 American Cup|1897]] || [[1898 American Cup|1898]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[1906 American Cup|1906]] || [[1907 American Cup|1907]] || [[1908 American Cup|1908]] || [[1909 American Cup|1909]] | + | | || || || || || || [[1906 American Cup|1906]] || [[1907 American Cup|1907]] || [[1908 American Cup|1908]] || [[1909 American Cup|1909]] |
|- | |- | ||
| [[1910 American Cup|1910]] || [[1911 American Cup|1911]] || [[1912 American Cup|1912]] || [[1913 American Cup|1913]] || [[1914 American Cup|1914]] || [[1915 American Cup|1915]] || [[1916 American Cup|1916]] || [[1917 American Cup|1917]] || [[1918 American Cup|1918]] || [[1919 American Cup|1919]] | | [[1910 American Cup|1910]] || [[1911 American Cup|1911]] || [[1912 American Cup|1912]] || [[1913 American Cup|1913]] || [[1914 American Cup|1914]] || [[1915 American Cup|1915]] || [[1916 American Cup|1916]] || [[1917 American Cup|1917]] || [[1918 American Cup|1918]] || [[1919 American Cup|1919]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[1920 American Cup|1920]] || [[1921 American Cup|1921]] || [[1922 American Cup|1922]] || [[1923 American Cup|1923]] || [[1924 American Cup|1924]] || [[1929 American Cup|1929]] | + | | [[1920 American Cup|1920]] || [[1921 American Cup|1921]] || [[1922 American Cup|1922]] || [[1923 American Cup|1923]] || [[1924 American Cup|1924]] || || || || || [[1929 American Cup|1929]] |
|}</div></div> | |}</div></div> | ||