Difference between revisions of "Template:Br separated entries/testcases"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Pigsonthewing m (}) |
imported>Pigsonthewing m (a) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Code !! Template !! | + | ! Code !! Template !! Sandbox |
|- | |- | ||
| <code><nowiki>{{br list|entry1|entry2|entry3}}</nowiki></code> || {{br list|entry1|entry2|entry3}} || {{br list/sandbox|entry1|entry2|entry3}} | | <code><nowiki>{{br list|entry1|entry2|entry3}}</nowiki></code> || {{br list|entry1|entry2|entry3}} || {{br list/sandbox|entry1|entry2|entry3}} | ||
Revision as of 16:07, 26 May 2010
| Code | Template | Sandbox |
|---|---|---|
{{br list|entry1|entry2|entry3}} |
entry1 entry2 entry3 |
Template:Br list/sandbox |
{{br list| |entry2|entry3}} |
entry2 entry3 |
Template:Br list/sandbox |
{{br list|entry1| |entry3}} |
entry1 entry3 |
Template:Br list/sandbox |
{{br list|entry1|entry2| }} |
entry1 entry2 |
Template:Br list/sandbox |
{{br list|entry1| | }} |
entry1 | Template:Br list/sandbox |
{{br list| |entry2| }} |
entry2 | Template:Br list/sandbox |
{{br list| | |entry3}} |
entry3 | Template:Br list/sandbox |
{{br list| | | }} |
Template:Br list/sandbox |