Difference between revisions of "Template:Brooklyn Nets roster"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 21: | Line 21: | ||
| align="right" |15 | | align="right" |15 | ||
|[[Image:Flag of the United States.svg|20px]] | |[[Image:Flag of the United States.svg|20px]] | ||
| − | |[[Vince Carter]] | + | |[[Vince Carter]] - Co-Captain |
|([[University of North Carolina at Chapel Hill|North Carolina]]) | |([[University of North Carolina at Chapel Hill|North Carolina]]) | ||
|- | |- | ||