Difference between revisions of "Template:CSKA Moscow sections"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Greco22 |
imported>Greco22 |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
![[Image:Bandy pictogram.svg|30px]] | ![[Image:Bandy pictogram.svg|30px]] | ||
| − | ! | + | ![[Image:Water polo pictogram.svg|30px]] |
! | ! | ||
|- | |- | ||
![[CSKA Moscow (bandy club)|Bandy]] | ![[CSKA Moscow (bandy club)|Bandy]] | ||
| − | ! | + | ![[CSKA Moscow (water polo)|Water polo]] |
! | ! | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:CSKA Moscow|~]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:CSKA Moscow|~]]</noinclude> | ||