Difference between revisions of "Template:CSKA Moscow sections"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Greco22 |
|||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
![[CSKA Moscow (bandy club)|Bandy]] | ![[CSKA Moscow (bandy club)|Bandy]] | ||
| − | ![[ | + | ![[CSK VMF Moscow|Water polo]] |
! | ! | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:CSKA Moscow|~]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:CSKA Moscow|~]]</noinclude> | ||