Difference between revisions of "Template:Change/testcases/block"
< Template:Change | testcases
Jump to navigation
Jump to search
imported>Jimp |
imported>Jimp |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
{{change/testcases/row|2|3|dec=1|rowspan=2}} | {{change/testcases/row|2|3|dec=1|rowspan=2}} | ||
|- | |- | ||
| − | |& | + | | |
{{change/testcases/row|2|3|bgcolour=lightgrey}} | {{change/testcases/row|2|3|bgcolour=lightgrey}} | ||
<noinclude>|}</noinclude> | <noinclude>|}</noinclude> | ||
Revision as of 09:28, 23 March 2015
| Markup | |invert=off
|
|invert=on
| ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
{{change}}
|
{{change/sandbox}}
|
{{change}}
|
{{change/sandbox}}
| |||||||||||||
|disp=row
|
|disp=out
|
|disp=row
|
|disp=out
|
|disp=row
|
|disp=out
|
|disp=row
|
|disp=out
| |||||||||
{{change|2|3|dec=1|rowspan=2}}
|
2 | 3 | +50.0% | +50.0% | 2 | 3 | +50.0% | +50.0% | ||||||||
{{change|2|3|bgcolour=lightgrey}}
|
2 | 3 | +50.00% | +50.00% | 2 | 3 | +50.00% | +50.00% | ||||||||