Difference between revisions of "Template:Citigroup"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Djr xi (tidy up) |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
{| align="center" width="95%" style="margin:0.5em auto" | {| align="center" width="95%" style="margin:0.5em auto" | ||
|- align="center" style="font-size: 90%;" | |- align="center" style="font-size: 90%;" | ||
| − | | '''Brands''': [[Grupo Financiero Banamex|Banamex]] • [[Citibank]] • [[Citicapital]] • [[ | + | | '''Brands''': [[Grupo Financiero Banamex|Banamex]] • [[Citibank]] • [[Citicapital]] • [[CitiFinancial]] • [[Citigold]] • [[Citi Private Bank]] • [[Citigroup Venture Capital]] • [[Diners Club]] • [[Egg Banking plc|Egg]] • [[Primerica Financial Services|Primerica]] • [[Salomon Brothers]] • [[Smith Barney]] • [[Quilter]] |
|- align="center" style="font-size: 90%;" | |- align="center" style="font-size: 90%;" | ||
| '''Key people''': [[Charles Prince|Chuck Prince]] • [[Robert Rubin]] • [[Gary Crittenden]] • [[Sallie Krawcheck]] • [[William R. Rhodes]] • [[Lewis B. Kaden]] | | '''Key people''': [[Charles Prince|Chuck Prince]] • [[Robert Rubin]] • [[Gary Crittenden]] • [[Sallie Krawcheck]] • [[William R. Rhodes]] • [[Lewis B. Kaden]] | ||