Difference between revisions of "Template:Clyde F.C."
Jump to navigation
Jump to search
imported>Bully Wee |
imported>Bully Wee |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|[[Broadwood Stadium]] | [[Shawfield Stadium]] | |[[Broadwood Stadium]] | [[Shawfield Stadium]] | ||
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
| − | |[[Clyde F.C. season 2004–05|2004–05]] | [[Clyde F.C. season 2005–06|2005–06]] | [[Clyde F.C. season 2006–07|2006–07]] | [[Clyde F.C. season 2007–08|2007–08]] | [[Clyde F.C. season 2008–09|2008–09]] | + | |[[Clyde F.C. season 2004–05|2004–05]] | [[Clyde F.C. season 2005–06|2005–06]] | [[Clyde F.C. season 2006–07|2006–07]] | [[Clyde F.C. season 2007–08|2007–08]] | [[Clyde F.C. season 2008–09|2008–09]] | [[Clyde F.C. season 2009–10|2009–10]] |
|- style="text-align:center;" | |- style="text-align:center;" | ||
|[[Song of the Clyde]] | |[[Song of the Clyde]] | ||
Revision as of 16:09, 28 May 2009
Template:Fb start |- !style="background-color:white; border:1px solid red"|Template:Tnavbar-header Template:Fb inner start |- style="text-align:center;" |Club | Squad | Players | Managers | Honours |- style="text-align:center;" |Broadwood Stadium | Shawfield Stadium |- style="text-align:center;" |2004–05 | 2005–06 | 2006–07 | 2007–08 | 2008–09 | 2009–10 |- style="text-align:center;" |Song of the Clyde Template:Fb inner end Template:Fb end Template:Using fb