Difference between revisions of "Template:Dekaranger"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Ryulong |
imported>Ryulong |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
! style="background:LightGrey" | Media: | ! style="background:LightGrey" | Media: | ||
| − | | ''[[Power Rangers | + | | ''[[Power Rangers S.P.D.]]'' |
|- | |- | ||
|}<noinclude>[[Category:Super Sentai templates|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Super Sentai templates|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | ||
Revision as of 02:31, 8 October 2010
| Template:Tnavbar-header | |||
|---|---|---|---|
| Characters: | Dekaranger • Alienizer | S.P.D. | |
| Media: | Power Rangers S.P.D. | ||