Difference between revisions of "Template:Disneymania"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 3: | Line 3: | ||
! colspan="2" style="background:#DEDDE2"|{{tnavbar-header|The '''''DisneyMania''''' series|DisneyMania}} | ! colspan="2" style="background:#DEDDE2"|{{tnavbar-header|The '''''DisneyMania''''' series|DisneyMania}} | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>''[[DisneyMania]]''{{·}} ''[[DisneyMania 2]]''{{·}} ''[[DisneyMania 3]]''{{·}}</center> ''[[DisneyRemixMania]]''{{·}} ''[[DisneyMania 4]]''{{·}} ''[[DisneyMania 5]]''{{·}} ''[[DisneyMania 6]]'' {{·}} ''[[Princess DisneyMania]]''{{ | + | | <center>''[[DisneyMania]]''{{·}} ''[[DisneyMania 2]]''{{·}} ''[[DisneyMania 3]]''{{·}}</center> ''[[DisneyRemixMania]]''{{·}} ''[[DisneyMania 4]]''{{·}} ''[[DisneyMania 5]]''{{·}} ''[[DisneyMania 6]]'' {{·}} ''[[Princess DisneyMania]]''{{·}] ''DisneyMania 7'' |
|} | |} | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
Revision as of 13:04, 3 August 2008
| Template:Tnavbar-header | |
|---|---|