Difference between revisions of "Template:ELCB Buses"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Unisouth |
imported>Unisouth |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
! style="background:#ccccff" colspan="2" | [[East Lancashire Coachbuilders]] Buses | ! style="background:#ccccff" colspan="2" | [[East Lancashire Coachbuilders]] Buses | ||
|- | |- | ||
| − | |[[East Lancs Myllennium|Myllennium]] | [[East Lancs Lolyne|Lolyne]] | [[East Lancs Nordic|Nordic]] | [[Scania | + | |[[East Lancs Myllennium|Myllennium]] | [[East Lancs Lolyne|Lolyne]] | [[East Lancs Nordic|Nordic]] | [[Scania OmniTown|OmniTown]] | [[Scania OmniDekka|Omnidekka]] | [[East Lancs Esteem|Esteem]] | [[East Lancs Olympus|Olympus]] | [[East Lancs Kinetic|Kinetic]] | [[East Lancs Visionaire|Visionaire]] |
|} | |} | ||
Revision as of 16:38, 3 January 2007
| East Lancashire Coachbuilders Buses | |
|---|---|
| Myllennium | Lolyne | Nordic | OmniTown | Omnidekka | Esteem | Olympus | Kinetic | Visionaire | |