Difference between revisions of "Template:G-14"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Qwghlm (TfD) |
imported>Qwghlm m (fix TfD template) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
<noinclude>{{fb start}}</noinclude> | <noinclude>{{fb start}}</noinclude> | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |{{tfd|G14}} |
|- | |- | ||
!style="background:#BFD7FF;"|{{Tnavbar-header|Members of [[G-14]] | !style="background:#BFD7FF;"|{{Tnavbar-header|Members of [[G-14]] | ||
Revision as of 22:12, 25 March 2008
Template:Fb start |- |Template:Tfd |- !style="background:#BFD7FF;"|Template:Tnavbar-header |- style="text-align:center;" | Ajax • Arsenal • FC Barcelona • Bayer Leverkusen • Bayern Munich • Borussia Dortmund • PSV Eindhoven • Internazionale • Juventus • Liverpool • Manchester United • Milan • Lyon • Marseille • Paris Saint-Germain • FC Porto • Real Madrid • Valencia Template:Fb end Template:Using fb