Difference between revisions of "Template:IBM mainframes"
Jump to navigation
Jump to search
imported>BBCWatcher |
imported>BBCWatcher |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
| [[IBM System z9|System z9]] | | [[IBM System z9|System z9]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[IBM z6]] | + | | [[IBM z6|z6]] (future) |
|- | |- | ||
| colspan="2" style="background: #ccf; text-align:right;" | {{Tnavbar|IBM mainframes}} | | colspan="2" style="background: #ccf; text-align:right;" | {{Tnavbar|IBM mainframes}} | ||
|} | |} | ||