Difference between revisions of "Template:IPA keys"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Fred Bauder m (Reverted edits by Fred Bauder (talk) to last version by Matthiaspaul) |
(baru) |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
! style="background: #ccf; text-align: center; padding-left:0.5em; padding-right:0.5em; width:15em;" | [[Wikipedia:IPA]] | ! style="background: #ccf; text-align: center; padding-left:0.5em; padding-right:0.5em; width:15em;" | [[Wikipedia:IPA]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Albania|IPA untuk bahasa Albanian]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Arab|IPA untuk bahasa Arabic]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Armenia|IPA untuk bahasa Armenian]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Astur-Leon|IPA untuk bahasa Astur-Leon]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia: | + | | [[Wikipedia:IPA untuk rumpun bahasa Australia|IPA untuk rumpun bahasa Australia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Basque|IPA untuk bahasa Basque]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Belarus|IPA untuk bahasa Belarus]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Berber|IPA untuk bahasa Berber/Tamazight]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Bulgaria dan Makedonia|IPA untuk bahasa Bulgaria dan Makedonia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Burma|IPA untuk bahasa Burma]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Kanton|IPA untuk bahasa Kanton]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Katalan|IPA untuk bahasa Katalan]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Cologne|IPA untuk bahasa Cologne]] (Kölsch) |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Ceko dan Slovak|IPA untuk bahasa Ceko dan Slovak]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Denmark|IPA untuk bahasa Denmark]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Belanda dan Afrikaans|IPA untuk bahasa Belanda dan Afrikaans]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Inggris|IPA untuk bahasa Inggris]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Esperanto|IPA untuk bahasa Esperanto]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Estonia dan Finlandia|IPA untuk bahasa Estonia dan Finlandia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Fiji|IPA untuk bahasa Fiji]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Franco-Provençal|IPA untuk bahasa Franco-Provençal]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Perancis|IPA untuk bahasa Perancis]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Georgia|IPA untuk bahasa Georgia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Jerman|IPA untuk bahasa Jerman]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Yunani|IPA untuk bahasa Yunani]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Kreol Haiti|IPA untuk bahasa Kreol Haiti]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Hawaii|IPA untuk bahasa Hawaii]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Ibrani|IPA untuk bahasa Ibrani]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Hindi dan Urdu|IPA untuk bahasa Hindi-Urdu]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Hongaria|IPA untuk bahasa Hongaria]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Islandia|IPA untuk bahasa Islandia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Irlandia|IPA untuk bahasa Irlandia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Italia|IPA untuk bahasa Italia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Jepang|IPA untuk bahasa Jepang]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Khmer|IPA untuk bahasa Khmer]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Korea|IPA untuk bahasa Korea]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Latin|IPA untuk bahasa Latin]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Malagasi|IPA untuk bahasa Malagasi]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Melayu|IPA untuk bahasa Melayu]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Mandarin|IPA untuk bahasa Mandarin]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Manx|IPA untuk bahasa Manx]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Māori|IPA untuk bahasa Māori]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Marshall|IPA untuk bahasa Marshall]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Nahuatl|IPA untuk bahasa Nahuatl]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Oksitan|IPA untuk bahasa Oksitan]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Persia|IPA untuk bahasa Persia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Polandia|IPA untuk bahasa Polandia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Portugal dan Galisia|IPA untuk bahasa Portugal dan Galisia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Rumania|IPA untuk bahasa Rumania]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Rusia|IPA untuk bahasa Rusia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Sanskerta|IPA untuk bahasa Sanskerta]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Gaelik Skotlandia|IPA untuk bahasa Gaelik Skotlandia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Sinhala|IPA untuk bahasa Sinhala]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Serbia-Kroasia|IPA untuk bahasa Serbia-Kroasia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Spanyol|IPA untuk bahasa Spanyol]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Swedia dan Norwegia|IPA untuk bahasa Swedia dan Norwegia]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Tagalog|IPA untuk bahasa Tagalog]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Tamil|IPA untuk bahasa Tamil]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Thai dan Lao|IPA untuk bahasa Thai dan Lao]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Tibet|IPA untuk bahasa Tibet]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Turki, Azerbaijan dan Turkmen|IPA untuk bahasa Turki, Azerbaijan dan Turkmen]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Ukraina|IPA untuk bahasa Ukraina]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Vietnam|IPA untuk bahasa Vietnam]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Wales|IPA untuk bahasa Wales]] |
|- | |- | ||
| − | | [[Wikipedia:IPA | + | | [[Wikipedia:IPA untuk bahasa Yiddi|IPA untuk bahasa Yiddi]] |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
{{documentation}} | {{documentation}} | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||
Revision as of 18:39, 18 April 2012
Usage
This navbox goes on the bottom of Help:IPA/<language> pages to ease navigation between them.
See also
| The above documentation is transcluded from Template:IPA keys/doc. (edit | history) Editors can experiment in this template's sandbox (create | mirror) and testcases (create) pages. Please add categories to the /doc subpage. Subpages of this template. |