Difference between revisions of "Template:ISO 259-3"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Yaron Livne |
imported>Yaron Livne |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|{{lang|he|[[ש]]}} | |{{lang|he|[[ש]]}} | ||
|{{lang|he|[[ת]]}} | |{{lang|he|[[ת]]}} | ||
| + | |{{lang|he|[[ג׳]]}} | ||
| + | |{{lang|he|[[ז׳]]}} | ||
| + | |{{lang|he|[[צ׳]]}} | ||
| + | |{{lang|he|[[שׂ]]}} | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | ! Latin |
| − | |{{transl|sem|` | + | |{{transl|sem|ˀ or `}} || {{transl|sem|b}} || {{transl|sem|g}} || {{transl|sem|d}} || {{transl|sem|h}} || {{transl|sem|w}} || {{transl|sem|z}} || {{transl|sem|ḥ}} || {{transl|sem|ṭ}} || {{transl|sem|y}} || {{transl|sem|k}} || {{transl|sem|l}} || {{transl|sem|m}} || {{transl|sem|n}} || {{transl|sem|s}} || {{transl|sem|ˁ or ˊ}} || {{transl|sem|p}} || {{transl|sem|c}} || {{transl|sem|q}} || {{transl|sem|r}} || {{transl|sem|š}} || {{transl|sem|t}} || {{transl|sem|ǧ}} || {{transl|sem|ž}} || {{transl|sem|č}} || {{transl|sem|ś}} |
|} | |} | ||
Revision as of 09:42, 2 September 2009