Difference between revisions of "Template:Illinois Sports"
Jump to navigation
Jump to search
imported>Tom Danson |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
! [[Baseball]] | ! [[Baseball]] | ||
| − | | '''[[Midwest League|MwL]]:''' [[Peoria Chiefs]], '''[[Frontier League|FL]]:''' [[Gateway Grizzlies]] • [[Rockford RiverHawks]] • [[Southern Illinois Miners]] | + | | '''[[Midwest League|MwL]]:''' [[Peoria Chiefs]], [[Swing of the Quad Cities]], '''[[Frontier League|FL]]:''' [[Gateway Grizzlies]] • [[Rockford RiverHawks]] • [[Southern Illinois Miners]] |
|- | |- | ||
! [[Basketball]] | ! [[Basketball]] | ||