Difference between revisions of "Template:Japanese Imperial Family"
Jump to navigation
Jump to search
imported>DivineLady |
|||
| Line 7: | Line 7: | ||
| '''[[Japanese Imperial Family]]''' | | '''[[Japanese Imperial Family]]''' | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Akihito|HIM The Emperor]] |
|- | |- | ||
| [[Empress Michiko of Japan|HIM The Empress]] | | [[Empress Michiko of Japan|HIM The Empress]] | ||