Difference between revisions of "Template:MTVawards"
Jump to navigation
Jump to search
imported>PatrikR |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
! style="background:lightgrey;"| Movie Awards | ! style="background:lightgrey;"| Movie Awards | ||
|- | |- | ||
| − | | [[MTV Movie Awards|United States]] • [[MTV Asia Movie Awards|Asia]] • [[MTV Movie Awards México|Mexico]] | + | | [[MTV Movie Awards|United States]] • [[MTV Asia Movie Awards|Asia]] • [[MTV Movie Awards México|Mexico]] • [[MTV Movie Awards Russia|Russia]] |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:Awards navigational boxes|{{PAGENAME}}]] | [[Category:Awards navigational boxes|{{PAGENAME}}]] | ||
Revision as of 23:18, 11 November 2007
| Template:Tnavbar-collapsible |
|---|
| Music Awards |
| United States • Asia • Australia • Brazil • Europe • India • Latin America • Japan • Philippines • TMF • Romania • Russia |
| Movie Awards |
| United States • Asia • Mexico • Russia |