Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group A"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>PDTantisocial |
blackwiki>PDTantisocial |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> style="border-bottom:3px solid green;" | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> style="border-bottom:3px solid green;" | ||
|align=left|{{bk|ANG}} | |align=left|{{bk|ANG}} | ||
| − | | 3 || 2 || 2 || | + | | 3 || 2 || 2 || 285 || 338 || −53 || '''6''' |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|GER}} | |align=left|{{bk|GER}} | ||
| − | | 3 || 1 || 3 || | + | | 3 || 1 || 3 || 287 || 329 || −42 || '''5''' |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|JOR}} | |align=left|{{bk|JOR}} | ||