Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
blackwiki>MrArticleOne |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|USA}} | |align=left|{{bk|USA}} | ||
| − | | | + | | 2 || 2 || 0 || 205 || 155 || +50 || 4 |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|SLO}} | |align=left|{{bk|SLO}} | ||
| − | | | + | | 2 || 1 || 1 || 157 || 155 || +2 || 3 |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|BRA}} | |align=left|{{bk|BRA}} | ||