Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||
| − | | 3 || | + | | 3 || 1 || 2 || 190 || 214 || −24 || '''4''' |
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|TUN}} | |align=left|{{bk|TUN}} | ||