Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Mohsen1248 |
blackwiki>PDTantisocial |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|USA}} | |align=left|{{bk|USA}} | ||
| − | | | + | | 4 || 4 || 0 || 275 || 223 || +89 || '''6''' |
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|CRO}} | |align=left|{{bk|CRO}} | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||
| − | | | + | | 4 || 1 || 3 || 190 || 214 || −61 || '''4''' |
|- bgcolor=pink | |- bgcolor=pink | ||
|align=left|{{bk|TUN}} | |align=left|{{bk|TUN}} | ||