Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group B"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Bds69 |
|||
| Line 15: | Line 15: | ||
|- bgcolor=#aaffaa | |- bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|SLO}} | |align=left|{{bk|SLO}} | ||
| − | | | + | | 5 || 4 || 1 || 393 || 376 || +17 || '''9''' |
|-bgcolor=#aaffaa | |-bgcolor=#aaffaa | ||
|align=left|{{bk|BRA}} | |align=left|{{bk|BRA}} | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|IRI}} | |align=left|{{bk|IRI}} | ||
| − | | | + | | 5 || 1 || 4 || 301 || 367 || −66 || '''6''' |
|- bgcolor=#ffaaaa | |- bgcolor=#ffaaaa | ||
|align=left|{{bk|TUN}} | |align=left|{{bk|TUN}} | ||