Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group D"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> style="border-bottom:3px solid green;" | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> style="border-bottom:3px solid green;" | ||
|align=left|{{bk|LIB}} | |align=left|{{bk|LIB}} | ||
| − | | 3 || 1 || 2 || | + | | 3 || 1 || 2 || 216 || 265 || −49 || '''4''' |
|- <!-- bgcolor= --> | |- <!-- bgcolor= --> | ||
|align=left|{{bk|ESP}} | |align=left|{{bk|ESP}} | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|CAN}} | |align=left|{{bk|CAN}} | ||
| − | | 2 || 0 || 2 || | + | | 2 || 0 || 2 || 139 || 151 || −12 || '''2''' |
|}<noinclude> | |}<noinclude> | ||
[[Category:2010 FIBA World Championship]]<noinclude> | [[Category:2010 FIBA World Championship]]<noinclude> | ||