Difference between revisions of "Template:2010 FIBA World Championship Group D"
Jump to navigation
Jump to search
blackwiki>Kante4 |
blackwiki>Kante4 |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | |- <!-- bgcolor=#aaffaa --> | ||
|align=left|{{bk|NZL}} | |align=left|{{bk|NZL}} | ||
| − | | 4 || 2 || 2 || 342 || 330 || +12 || ''' | + | | 4 || 2 || 2 || 342 || 330 || +12 || '''6''' |
|- <!-- bgcolor= --> style="border-bottom:3px solid green;" | |- <!-- bgcolor= --> style="border-bottom:3px solid green;" | ||
|align=left|{{bk|ESP}} | |align=left|{{bk|ESP}} | ||