Difference between revisions of "Template:2011 Rugby World Cup Pool D"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 14: | Line 14: | ||
|- bgcolor="#ccffcc" | |- bgcolor="#ccffcc" | ||
|align=left|{{ru|RSA}} | |align=left|{{ru|RSA}} | ||
| − | |4||4||0||0||0||0||0||0||0||''' | + | |4||4||0||0||0||0||0||0||0||'''12''' |
|- bgcolor="#ccffcc" | |- bgcolor="#ccffcc" | ||
|align=left|{{ru|WAL}} | |align=left|{{ru|WAL}} | ||
| − | |4||3||1||0||0||0||0||0||0||''' | + | |4||3||1||0||0||0||0||0||0||'''9''' |
|- bgcolor="#ffffcc" | |- bgcolor="#ffffcc" | ||
|align=left|{{ru|FIJ}} | |align=left|{{ru|FIJ}} | ||
| − | |4||2||2||0||0||0||0||0||0||''' | + | |4||2||2||0||0||0||0||0||0||'''6''' |
|- bgcolor="#ffcccc" | |- bgcolor="#ffcccc" | ||
|align=left|{{ru|SAM}} | |align=left|{{ru|SAM}} | ||
| − | |4||1||3||0||0||0||0||0||0||''' | + | |4||1||3||0||0||0||0||0||0||'''3''' |
|- bgcolor="#ffcccc" | |- bgcolor="#ffcccc" | ||
|align=left|{{ru|NAM}} | |align=left|{{ru|NAM}} | ||
Revision as of 21:21, 18 June 2011
| Template:Tnavbar-header | Pld | W | D | L | TF | PF | PA | +/− | BP | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Template:Ru | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 |
| Template:Ru | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| Template:Ru | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| Template:Ru | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Template:Ru | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |